Loading

Domain & Hosting Hizmeti

Alanadı hizmetimiz dışında, Cloud sunucularımız üzerinden; Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları hizmeti vermekteyiz.

GERİ DÖN

Domain & Hosting Hizmeti

Multi-Platform Cloud Hosting Teknolojisi

Multi-Platform Cloud Hosting, kullanımı kolay, dağınık yapıda planlanmış, ölçeklenebilir, farklı işletim sistemlerinin desteklediği farklı script dillerini en yüksek performansla çalıştırabilen, dizaynı bakımından dünyada tercih edilen en güncel ve yüksek performanslı web hosting platformudur.

Tüm roller bağımsız, genişleyebilir kaynaklar ve farklı lokasyonlar.

Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları tümü ayrı ayrı kaynak havuzlarından beslenmektedir.

Sunucuların kaynak kullanımı bulutun içinde sürekli izlenmekte ve gerektiği anda otomatik olarak genişletilebilmektedir.

Yüksek kapasiteli load-balancer cihazları, yükü başarıyla sunucular arasında dağıtabilmektedir.

Her bir web sitesinin en yüksek performansla çalışabilmesi için kaynak havuzuna düzenli olarak yeni sunucu, işlemci, disk alanı ve hafıza kaynağı eklenmektedir.

Ayrıca benzersiz bir diğer özellik olan farklı lokasyonlar, web sitenizin tercih ettiğiniz başka bir veri merkezinde barındırılmasına imkan vermektedir.

Windows ya da Linux Fark etmez.

Uygulamanızı barındırmak istediğiniz platformu, dağınık yapıda bulunan aktif web sunucuları arasından siz seçersiniz. Bu web sunucuları güncel Windows yada Linux sürümleri olabileceği gibi, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır edilmiş daha önceki sürümlerde olabilir.

Yada bugün Windows ortamında barındırdığınız web sitenizi yarın kendiniz Linux ortamına geçirebilirsiniz.

Multi-Platform Cloud Hosting sisteminde hepsi mümkün.

Yüksek performanslı SAN disk kaynakları ve genişleyebilir Blade Server mimarisi.

Cloud platformuna hizmet veren SAN disk üniteleri standart sunucu disklerinden farklı olarak yüksek kapasitede veri işleme (IO) yeteneğine sahiptirler. Standart sunucu diskleri xx/sn disk erişimi yapabilirken SAN ünitelerde bu miktar xx/sn 'ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca blade server mimarisi web sitenizin bulunduğu sunucunun kaynaklarını bir anda 8 core işlemciye, 64 GB hafızaya kadar çıkarabilmektedir.

Ayrıca tam yedekli disk ve sunucu yapısı donanımsal arızalara karşı sistemin kesintisiz çalışmasına olanak vermektedir.

Neden Biz?

Servis alt yapısının farklılığı.

Diğer firmalar standart bir sunucu üzerinde size sadece disk alanı, e-posta ve yaygın olarak kullanılan kontrol panellerinin imkanlarını sunarlar.
Oyse bizde ise tüm cloud servisleri yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Buda servisin verildiği platforma tam hakim olunduğu anlamına gelir. Bağımsız sunucu rolleri, servislerin birbiri üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder. Donanım kaynakları en verimli şekilde kullanılır. Benzersiz cloud hosting dizaynı, getirdiği yeniliklerle standart web hosting platformlarının çok ilerisindedir.

Müşteri destek hizmeti.

Tüm diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak, müşteri destek merkezi temas kurduğunuz ilk kişide çözüme ulaşabilmeniz için planlanmıştır. Her müşterimiz için ayrı ayrı müşteri destek uzmanları tahsis edilmiştir. Size tanıyan, sizi dinleyen ve taleplerinizi çözüme ulaştıracak olan müşteri destek uzmanları hosting platformunda uzun süre tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca acil durumlarda, sizlere yardımcı olabilmeleri için uzaktan destek(chat) ekibi hizmet vermektedir.

Sadece servis vermiyoruz, sürekli Arge yapıyoruz.

Vizyonumuz çerçevesinde en sadık kaldığımız başlıklardan biri, problem yada taleplerin zamandan ve insandan bağımsız çözülmesine imkan veren altyapılar geliştirmektir. Yoğun ihtiyaç duyulan işlemlerin basit bir arayüz arayıcılığıyla müşterilerimizin kendi kendilerine yapabilmeleri için gerekli yeni yazılımlar sürekli olarak platforma eklenir. Daha yüksek performanslı, daha güvenli ve en kesintisiz hizmeti sunabilmek için gerekli olan çalışmalar kesintisiz bir şekilde devam eder.

En uygun fiyatlandırma.

Herkes nasıl oluyor diye soruyor.! Nasıl bu kadar uygun fiyatla satış yapabiliyorsunuz ? Cevabımız hazır! Biz yatırımlarımızı tecrübe ile yaptık. Şimdi Türkiye'de ilk cloud hosting mimarisini kullanarak web sitesi yayınlama hizmetleri sunan firmayız. Altyapı yazılımlarımızı kendimiz geliştiriyoruz, kontrol panelleri, hazır web sitesi çözümleri, ziyaretçi raporlama uygulamaları tamamen Natro Communication Ltd. yazılımcıları tarafından geliştirilmekte. Tecrübeli Sistem mühendislerimizin optimize ettiği sunucularımız daha sorunsuz,daha güvenli ve daha yüksek performans ile çalışıyor. Otomasyon altyapımız zamandan ve iş gücünden tasarruf etmemizi sağlıyor.Bu sayede hizmetlerimiz için sektörümüzün en uygun fiyatlarını sunabiliyoruz.

Ücretsiz sunulan hizmetler.

  • Limitsiz kaynaklar, sonra ekstra ücret yok!
  • Hizmet paketlerimiz sonraki zamanlarda başka hiçbir ekstra ödeme yapmamanız için limitsiz kaynaklarla tasarlandı.Bu şekilde siz büyürken kaynaklarınız her zaman size yeter olacak. Türkiye'de limitsiz kaynaklar sadece bizde. 15 gün geri ödeme garantisi. Verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve sizinle uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Ama yinede geri ödeme garantimiz tam 15 gün. 15 gün boyunca satın aldığınız web hosting hizmetini hiç bir mazeret belirtmeksizin iptal edebilirsiniz. Ödemeniz aynen geri iade edilecektir.
  • Çizgi Telekom Tier 2+ veri merkezi.
  • Üç farklı taşıyıcıyla sağlanmış 10 Gbit hızında aktif fiber bağlantı, yedekli iklimlendirme, jeneratör, ups ve aktif network cihazlarıyla Tier 2+ yapının desteklendiği Natro Communication Ltd. Istanbul Veri Merkezi, %99.74 kesintisiz çalışma süresini garantilemektedir. Veri merkezi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • En güncel donanımlar.
  • Cloud Hosting platformunda kullanılan donanımlar, bir web hosting platformu için seçilebilecek en yüksek performanslı cihazlardır. Hepsi en yüksek verimi alabilmek, donanımsal arızalara karşı hazırlıklı olmak ve benzersiz performans sunabilmek için özenle seçilmiştir. Cloud Hosting platformu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Çevreye duyarlı altyapı.
  • Veri merkezinin enerji kaynağı özellikle yeşil enerji üretimi yapan bir üreticiden sağlanmaktadır. Kullanılan donanımlar enerji tasarruflu tercih edilmiştir. iklimlendirme sistemleri en verimli çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için en iyisini hayal ediyor, en mükemmelini tasarlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Ürün veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanitabilen en etkili ve ekonomik reklam aracı olan web sitelerinizi tasarlıyoruz.

devamını oku...

E-Ticaret ve B2B Sistemler

Ürünlerinizi internet üzerinden satmanız veya bayileriniz arasında online satış ve stok kontrol sistemleri kontrol eden yazılımları sadece sizin için geliştiriyoruz.

devamını oku...

Kurumsal Otomasyon

Firmanız için otomasyon sistemlerini ve size özel kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. İş ve zaman veriminizi maksimum boyutlara taşıyıp, ekonomik olarak minimum seviyede verim üretiyoruz.

devamını oku...

Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

İşletmeleriniz için turnike sistemleri ile entegre çalışan kartlı, parmak izi okuyuculu ve yüz tanıma sistemlerini destekleyen donanım ve yazılım desteği veriyoruz.

devamını oku...

Mobil Uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

devamını oku...

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

Depo stok giriş çıkış veya kütüphane benzeri sistemler için kablosuz rfid taglar ile işletmenize hız ve güvenlik sunuyoruz.

devamını oku...

E-Katalog Tasarımı ve Uygulaması

Basılı reklam araçlarınızı web sitenizde ve eposta ortamınızda yayımlamak için dijital ortamın yeni trendi e-kataloğu sizin için tasarlıyoruz.

devamını oku...

Interaktif Cd Tasarımı

Fuarlarda, satış görüşmelerinde, proje anlatımlarında, sunumlarda, klasörler dolusu bilgiyi bir CD veya USB ile sunabileceğiniz medya içerikleri hazırlıyoruz.

devamını oku...

Domain & Hosting Hizmeti

Alanadı hizmetimiz dışında, Cloud sunucularımız üzerinden; Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları hizmeti vermekteyiz.

devamını oku...

Google Adwords Hizmeti & SEO

Web sitenizin veya ürünlerinizin arama motorlarında en üst seviyede çıkması için tüm altyapı çalışmasını ve adwords reklam uygulamasını sizin için yönetiyoruz.

devamını oku...