Loading

Mobil Uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

GERİ DÖN

Mobil Uygulamalar

Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların, navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eğlence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir.

Mobil uygulamalar modern yeni yüzyılla birlikte ortaya çıkmış akıllı telefonlar tarafından kullanılan bir sistemdir.

Mobil uygulamalar sayesinde bir çok alanda hızlı ve zahmetsiz işler yapmaktayız. Kişilerin ihtiyaçlarını hızlı karşılamak ve firmalarla olan iletişimlerin hızlı sağlanması adına bir çok mobil uygulama ortaya çıkmıştır. Tüm bu uygulamaların ortaya çıkışında elbette akıllı telefonların hızlı gelişimi de etkili olmuştur.

Mobil uygulamaları incelediğimizde en çok göze çarpan uygulamalar bankacılık ve anlık iletişim uygulamalarıdır. Tabi bunların yanında eğlence ve medya uygulamaları da vardır. Tüm bu uygulamaların üretimindeki temel amaçlara bakacak olursak kişilerin daha özgür ve kolayca işlerini halletmesi ve boş zamanlarını daha kaliteli geçirmesi arzusu etkili olmuştur.

Firma sahiplerinin ve sosyal medya internet sitesi sahiplerinin kullanıcılarına sunduğu hizmetleri daha geniş kitlelere yayması ve bu işlem sırasında bilgisayar başında durma gereksinimini ortadan kaldırması çok önemlidir. Bu sebeple bir çok firma artık mobil uygulamalar yaptırmanın ve bu uygulamaları ANDROİD, İOS (iPhone ), SYMBİAN, WINDOWS gibi akıllı telefon işletim sistemlerine uygun hale getirerek müşterilerine sunmanın öneminin farkındadır.

KGG tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 10 ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran K++, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için en iyisini hayal ediyor, en mükemmelini tasarlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Ürün veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanitabilen en etkili ve ekonomik reklam aracı olan web sitelerinizi tasarlıyoruz.

devamını oku...

E-Ticaret ve B2B Sistemler

Ürünlerinizi internet üzerinden satmanız veya bayileriniz arasında online satış ve stok kontrol sistemleri kontrol eden yazılımları sadece sizin için geliştiriyoruz.

devamını oku...

Kurumsal Otomasyon

Firmanız için otomasyon sistemlerini ve size özel kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. İş ve zaman veriminizi maksimum boyutlara taşıyıp, ekonomik olarak minimum seviyede verim üretiyoruz.

devamını oku...

Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

İşletmeleriniz için turnike sistemleri ile entegre çalışan kartlı, parmak izi okuyuculu ve yüz tanıma sistemlerini destekleyen donanım ve yazılım desteği veriyoruz.

devamını oku...

Mobil Uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

devamını oku...

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

Depo stok giriş çıkış veya kütüphane benzeri sistemler için kablosuz rfid taglar ile işletmenize hız ve güvenlik sunuyoruz.

devamını oku...

E-Katalog Tasarımı ve Uygulaması

Basılı reklam araçlarınızı web sitenizde ve eposta ortamınızda yayımlamak için dijital ortamın yeni trendi e-kataloğu sizin için tasarlıyoruz.

devamını oku...

Interaktif Cd Tasarımı

Fuarlarda, satış görüşmelerinde, proje anlatımlarında, sunumlarda, klasörler dolusu bilgiyi bir CD veya USB ile sunabileceğiniz medya içerikleri hazırlıyoruz.

devamını oku...

Domain & Hosting Hizmeti

Alanadı hizmetimiz dışında, Cloud sunucularımız üzerinden; Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları hizmeti vermekteyiz.

devamını oku...

Google Adwords Hizmeti & SEO

Web sitenizin veya ürünlerinizin arama motorlarında en üst seviyede çıkması için tüm altyapı çalışmasını ve adwords reklam uygulamasını sizin için yönetiyoruz.

devamını oku...