Loading

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

Depo stok giriş çıkış veya kütüphane benzeri sistemler için kablosuz rfid taglar ile işletmenize hız ve güvenlik sunuyoruz.

GERİ DÖN

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

İşletme/firma bünyesinde yer alan binalarda bulunan cihazlarının varlık yönetiminin RFID (Radyo Frekanslı Tanımlama) ve Barkod teknikleri ile tanımlanıp izlenmesine yönelik olarak bir otomatik tanımlama ve veri toplama sistemi tasarlanmıştır. Bu sistemde;

Cihazların ve ofis demirbaşlarının bulunduğu tüm alanlarda dayanıklı taşınır demirbaş kalemlerinin firmanız tarafından ön görülen uygulama prensipleri de dahil olmak üzere QRCode (2D Barkod) ve PASİF RFID (Çipli) akıllı etiketlerle işaretlenerek, envanterinin istenen her anda, hızlı ve sahada dinamik olarak değişiklikler yapmaya açık olacak şekilde izlenmesinin sağlanması,

 

Demirbaşların lokasyon ve zimmet bazlı izlenmesi de aynı sistem içerisinde yapılacak ve istenen durumlarda sahada dinamik şekilde lokasyon ve zimmet değişiklikleri işlenebilmesi,

 

Sahada yapılan işlemlerin firmanızın kullanmakta olduğu ERP Yazılımına istenen dosya formatında aktarılması,

Demirbaş hareketleri ile ilgili çeşitli raporların sağlanması hedeflenmektedir.

Bunun için;

Demirbaşların RFID ve 2D Barkod taşıyan etiketlerle işaretlenmesi aşamasında, demirbaş malzemenin yapısına göre dayanıklı RFID etiket veya fiziksel bir şekle sahip RFID Tag birimleri kullanılacaktır. RFID Etiket ve RFID Tag ile ilgili temsili örnekler aşağıda verilmiştir.

İşletmenin lokasyonları istenirse RFID Lokasyon Etiketleri ile işaretlenerek sayım ve kontrol çalışmalarında hızlı veri girişi sağlanarak lokasyon-demirbaş ilişkisi sağlıklı bir şekilde elektronik ortama işlenebilecektir.

RFID teknolojisi ile demirbaş takip sistemine getirilen kolaylıklar aşağıda sıralanmıştır:

  • Sayım, yeni kullanıma alma işlemlerinde doğru-hızlı-gerçek zamanlı çalışma
  • Zimmet sahibi ve konum bilgilerinin en güncel halde tutulması
  • Pasif durumda olan, kullanılabilir dayanıklı taşınırların hızlı tespiti
  • İzinsiz kullanımların sahada tespiti
  • Hızlı raporlama ile karar destek sistemine veri sağlanması
  • Yılsonu envanterinin hızlı ve kontrollü yapılması ile resmi raporlamaya geçiş
  • Yanlış, fazla satın almaların önlenmesi
  • Ortak kullanım için demirbaş sağlanması

HİZMETLERİMİZ

Sizin için en iyisini hayal ediyor, en mükemmelini tasarlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Ürün veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanitabilen en etkili ve ekonomik reklam aracı olan web sitelerinizi tasarlıyoruz.

devamını oku...

E-Ticaret ve B2B Sistemler

Ürünlerinizi internet üzerinden satmanız veya bayileriniz arasında online satış ve stok kontrol sistemleri kontrol eden yazılımları sadece sizin için geliştiriyoruz.

devamını oku...

Kurumsal Otomasyon

Firmanız için otomasyon sistemlerini ve size özel kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. İş ve zaman veriminizi maksimum boyutlara taşıyıp, ekonomik olarak minimum seviyede verim üretiyoruz.

devamını oku...

Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

İşletmeleriniz için turnike sistemleri ile entegre çalışan kartlı, parmak izi okuyuculu ve yüz tanıma sistemlerini destekleyen donanım ve yazılım desteği veriyoruz.

devamını oku...

Mobil Uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

devamını oku...

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

Depo stok giriş çıkış veya kütüphane benzeri sistemler için kablosuz rfid taglar ile işletmenize hız ve güvenlik sunuyoruz.

devamını oku...

E-Katalog Tasarımı ve Uygulaması

Basılı reklam araçlarınızı web sitenizde ve eposta ortamınızda yayımlamak için dijital ortamın yeni trendi e-kataloğu sizin için tasarlıyoruz.

devamını oku...

Interaktif Cd Tasarımı

Fuarlarda, satış görüşmelerinde, proje anlatımlarında, sunumlarda, klasörler dolusu bilgiyi bir CD veya USB ile sunabileceğiniz medya içerikleri hazırlıyoruz.

devamını oku...

Domain & Hosting Hizmeti

Alanadı hizmetimiz dışında, Cloud sunucularımız üzerinden; Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları hizmeti vermekteyiz.

devamını oku...

Google Adwords Hizmeti & SEO

Web sitenizin veya ürünlerinizin arama motorlarında en üst seviyede çıkması için tüm altyapı çalışmasını ve adwords reklam uygulamasını sizin için yönetiyoruz.

devamını oku...