Loading

Web Sitesi Tasarımı

Ürün veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanitabilen en etkili ve ekonomik reklam aracı olan web sitelerinizi tasarlıyoruz.

GERİ DÖN

Web Sitesi Tasarımı

Kişi, kurum ve kuruluşlar marka bilinirliğini arttırarak, tüketiciyle etkin iletisim kurabilmeyi ve niteliklerini doğru yansıtabilmeyi amaçlamaktadır. Ve bu hassasiyetle kurum kimliğini en etkili bicimde tanıtmak isterler. Bu noktada, tüketicilerin tutum ve davranışlarını etkilemesinde rol oynayan ve sizleri bu hedef kitleyle buluşturan web siteleri devreye girer. Web sitesi, urun veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanıtabilen en etkili ve ekonomik reklam aracıdır. KGG olarak kişi, kurum ve kuruluşların web sitelerinin tasarlanıp, geliştirilmesini sağlamakla birlikte; genç, dinamik ve tecrübeli kadromuz ile sizleri hayallerinize bir adim daha yaklaştırıyoruz. Web sitesi geliştirilmesinde asp.net Windows tabanlı yazılımı kullanmaktayız. Bu size web sitelerinden en hızlı ve en güvenilir ortamı sağlamaktadır. Altyapı olarak html 5 geliştirilen web siteleri tüm cihazlarda sorunsuz açılımı sağlamaktadır. Veri tabanı destekli web sitesi tasarımlarında Microsoft SQL Server 2016 veri tabanı kullanmaktayız. Sorunsuz uyum ile dünyanın en hızlı, güvenilir veri tabanı hizmetini sizlere sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için en iyisini hayal ediyor, en mükemmelini tasarlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Ürün veya hizmetleri zaman kavramı olmaksızın, tüm dünyaya tanitabilen en etkili ve ekonomik reklam aracı olan web sitelerinizi tasarlıyoruz.

devamını oku...

E-Ticaret ve B2B Sistemler

Ürünlerinizi internet üzerinden satmanız veya bayileriniz arasında online satış ve stok kontrol sistemleri kontrol eden yazılımları sadece sizin için geliştiriyoruz.

devamını oku...

Kurumsal Otomasyon

Firmanız için otomasyon sistemlerini ve size özel kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. İş ve zaman veriminizi maksimum boyutlara taşıyıp, ekonomik olarak minimum seviyede verim üretiyoruz.

devamını oku...

Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

İşletmeleriniz için turnike sistemleri ile entegre çalışan kartlı, parmak izi okuyuculu ve yüz tanıma sistemlerini destekleyen donanım ve yazılım desteği veriyoruz.

devamını oku...

Mobil Uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

devamını oku...

RFID Depo ve İşletme Kontrol Sistemleri

Depo stok giriş çıkış veya kütüphane benzeri sistemler için kablosuz rfid taglar ile işletmenize hız ve güvenlik sunuyoruz.

devamını oku...

E-Katalog Tasarımı ve Uygulaması

Basılı reklam araçlarınızı web sitenizde ve eposta ortamınızda yayımlamak için dijital ortamın yeni trendi e-kataloğu sizin için tasarlıyoruz.

devamını oku...

Interaktif Cd Tasarımı

Fuarlarda, satış görüşmelerinde, proje anlatımlarında, sunumlarda, klasörler dolusu bilgiyi bir CD veya USB ile sunabileceğiniz medya içerikleri hazırlıyoruz.

devamını oku...

Domain & Hosting Hizmeti

Alanadı hizmetimiz dışında, Cloud sunucularımız üzerinden; Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları hizmeti vermekteyiz.

devamını oku...

Google Adwords Hizmeti & SEO

Web sitenizin veya ürünlerinizin arama motorlarında en üst seviyede çıkması için tüm altyapı çalışmasını ve adwords reklam uygulamasını sizin için yönetiyoruz.

devamını oku...