Loading

HAKKIMIZDA

KGG Yazılım Hizmetleri

2006 yılında hitap edeceği firmaların kalite çizgisini üst basamaklara taşıma misyonuyla kurulan Webox, günümüze kadar gelen süre zarfında sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış bir bilişim öncüsüdür. Webox Bilişim Teknolojileri ürettiği yazılımlarla sektörde birçok alanda çözüm olmuş ve firmalara destek sağlamıştır.

Dalının en iyisi, profesyonel kadrosuyla istek ve sorunlarınıza en doğru çözümleri sunmaktadır. Vizyonunuzun yansıtılmasında firmanızın ihtiyaçlarını anladıktan sonra neler yapabileceğimizi size sunacak olan kurumumuz, memnuniyetiniz sağlanana kadar çalışmalarına devam edecektir.

Çalıştığı firmalardan gelen talepler ve sektörde gördüğü eksiklikler doğrultusunda, bilişim alanında kazandığı deneyimi de arkasına alarak firmaların tanıtım ve organizasyon ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 2010 yılı itibariyle yoluna "KGG Yazılım Hizmetleri" olarak devam etmektedir.

Genç ve dinamik kadromuzu oluşturan bilgisayar mühendisleri,network uzmanları, grafikerler, fotoğrafçılar ve redaktörler, taleplerinizi karşılamak amacıyla size profesyonel çözümler sunmayı hedef edinmiştir.

Uluslararası bir firma olma yolunda büyük ve sağlam adımlar atan KGG bugünden sonra da bilişim ve ajans dünyasındaki çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

2017 Yılında Fransa ve Almanya' da şubelerini açarak sadece yurtiçi değil yurtdışında da web sitesi tasarımı ve kurumsal firmalara geliştirdiği yazılım ve otomasyon desteği ile çalışmalarına en son teknolojiyi kullanarak devam etmektedir.

MUTLU MÜŞTERİ

ÖZEL YAZILIM

BİŞTMİŞ PROJE

WEB SİTESİ

TURNİKELERİMİZDEN GEÇEN KİŞİ

LİSANSLI PROGRAM

KGG TEAM

Herbiri kendi konusunda uzman kadromuz.

Kamuran Gürel

Kamuran Gürel

Yüksek Bilgisayar Mühendisi - Kurucu Ortak

1982 Bursa doğumlu Kamuran Gürel, erken yaşlarda visual basic kodlamasıyla yazılım geliştirmeye başladı, ortaokul ve lise dönemlerinde çeşitli projelerde yer aldı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında, Doğu Akdeniz Üniversite’sine ve KKTC’ye profesyonel anlamda yaptığı bir çok yazılım ve proje günümüzde halen kullanılmaktadır. İş hayatında C#, Sql Server, Java, Asp.net, Oracle kodlarında sayısız proje geliştirdi ve bir çok bilgi işlem yetkililerine eğitim verdi. 2007 yılında Mobil Cihazlar üzerine Gazi Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Mobil Cihazlar ve Ünivesiteler Arası Ortak Öğrenci İşleri Sistemleri tezi ile en iyi proje başarı ödülünü aldı.

Şu an bir çok kuruma danışmanlık hizmeti de vermekte olan Kamuran Gürel’in kendisine ait 4 lisanslı yazılımı bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok projede desteği devam etmektedir.

Turnike ve geçiş kontrol sistemleri ile ilgili bir çok proje geliştirip, Türkiye'nin en köklü firmalarının geçiş kontrol sistemlerini kurdu.

2017 de Kuark Dijital ortaklığı ile 8 Bilet şirketini kurup Türkiye çapında biletleme sistemini yapan Türkiye’nin teknolojik anlamda en yüksek teknolojipe sahip olan 8bilet mobil web ve keosk yazılımlarını geliştirmektedir.

Ferat İlik

Ferat İlik

Bilgisayar Mühendisi - Yazılım Uzmanı

Doğu Akdeniz Üniversitesi’ nin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Daha sonra eğimini Almanya’nin Universität Paderborn da Master Infomatik Bölümünde 2010-2012 yılları arasında okudu. Üniversite eğitim sırasında C/C++, Java ve SQL üzerinde projejelerde çalışmalar yaptı. Aynı zamanda Ağ sistemleri alanında da çalışmalar yaptı.

Almanya ve Fransa da birçok firmanın IT Bölümlerinde çalışmış olup büyük projelerinde görev almıştır.

Şu anda Almanya’ da Köln Şehrinde aktif olarak bir şirketin IT Bölümünde Donanım ve Yazılım alanına danışmanlık vermektedir.

KGG Yazılım Hizmetlerinin Almanya ve Fransa şubelerinde yönetici konumunda görev almaktadır.

Hakan Sözlü

Hakan Sözlü

Bilgisayar Mühendisi - Network Cisco Uzmanı
Engin Ermutlu

Engin Ermutlu

Grafiker - Fotoğrafçı
Özer Şahin

Özer Şahin

Metin Yazarı - Çevirmen
Kamuran Gürel
Ferat İlik
Hakan Sözlü
Engin Ermutlu
Özer Şahin

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Web sitesi ve yazılım desteği verdiğimiz, grafik ve dijital ortamlarda destek aldığımız çözüm ortaklarımız

ANL Creative
Esra Yalçın Marka İletişim
Ajans Bplanı
Admen Creative Solutions
Bold Creative
RDS Tercüme

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN

Bizi onurlandıran değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Name
"Çok kısa sürede çok hızlı çözümler ürettiği için KGG 'ye teşekkür ederiz."
Özer Şahin / Genel Müdür
Name
"Derneğimiz için geliştirdiğiniz web sitesi için tüm üyelerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Tüm ekibinize teşekkür ederiz."
Turgut Berberoğlu / Yönetim Kurulu Başkanı

Grup Şirketlerimiz

KG Grup olarak her geçen gün daha da büyüyoruz ve bir çok alanda yatırım yapıyoruz.

Kgg Yazılım Hizmetleri
8 Bilet
Kids Studio
Atölyetr